Кошик
51 відгук
+380733600060
+380680949838
КОВБОЙ

Про нас

Ми раді вітати вас на сайті нашої компанії.

В нашому магазині представлені товари такі як: сигнально-стартові пістолети, пневматичні пістолети, гвинтівки, револьвери під патрон Флобера. Сумки - кобури, кобури: поясні, стегнах, універсальні. Подсумки, розвантажувальні жилети, страхувальні шнури, збройові паски, портупеї, патронташі, магазини для пістолетів, шумові патрони, свинцеві кулі, патрони Флобера, набори для чищення, ремкомплекти, газові пружини, виті пружини, рюкзаки, оптичні приціли, біноклі, монокуляри. Ножі: складні, выкидные, нескладні, мачети і т. д.

Ми намагаємося представити Вашій увазі якісну продукцію за доступними цінами.

Компанія стежить що б її асортимент постійно поповнювався новинками, а вже існуючі позиції завжди були в прямому доступі покупцеві.

Наш інтернет магазин "КОВБОЙ" відправить Ваше замовлення з допомогою найбільших українських перевізників (Нова пошта, Укр пошта, ТК Інтайм)

Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами. Якщо у вас є які-небудь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину - пишіть нам, і ми з вдячністю приймемо вашу думку до уваги.