BLOW TR 92 З ДОДАТКОВАНИМ МАГАЗИНОМ- сигнально шумовий пістолет турецького виготовлення.
Основні характерні риси та технічні характеристики:
- тип використовуваних боєприпасів: 9 мм пістолетний холостий патрон
- рамка пістолета виготовлена з ударостійкого пластику
- закрив виготовлений із металевого сплаву (ЦАМ)
- магазин дворядний сталевий на 17 патронів
- ударно спусковий механізм подвійної дії
- двобічний запобіжник прапорцевого типу
- курок посилений металевою вставкою
- перед спусковою скобою (під дулом) передбачена планка пікатіні, для встановлення лазерного цілевказівника, ліхтарика або інших аксесуарів
- дуло наглухо заглушене, для відведення порохових газів на патроннику передбачено дросельний отвір
- для зберігання та перенесення пістолета до комплекту постачання входить пластиковий кейс
- габарити: 193 х 135 х 30 мм.
- маса не спорядженого пістолета 875 грамів
- колір чорний матовий, патронник і дуло хромовані
| Тип: | Стартовий (сигнальний) |
| Калібр: | 9 мм |
| Тип боєприпасів: | Шумові патрони 9 мм |
| Місткість магазина: | 17 патронів |
| Режим стріляння: | Напівавтоматичний |
| Загальна довжина: | 193 мм |
| Вага: | 1,15 кг |
| Матеріал корпусу: | Пластик, металевий сплав і сталь |
| Матеріал магазину: | Сталь |
| Запобіжник: | Неавтоматичний, прапорцевий |
| Спусковий механізм: | Нерегульований |
| Прицільне пристосування: | Відкрите, нерегульоване |
| Фірма-виробник: | ZİRA SİLAH SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. (Туреччина) |
| Комплект постачання: | Пістолет, пластиковий кейс, додатковий магазин |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blow |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴



