Ekol Volga — сигнально-шумовий пістолет калібру 9 мм. Для стрільби використовуються шумові патрони 9 mm PA.
Компактні розміри та мала вага роблять його чудовим варіантом для прихованого носіння на кожен день. Ekol Volga має довжину всього 126 мм і важить 490 грамів.
Рамка та затвор пістолета виготовлені з металевого сплаву. Магазин сталевий на 6 патронів.
Ударно спусковий механізм одинарної дії.
Ствол наглухо заглушен. Для відведення порохових газів на патроннику передбачений дросельний отвір.
Для зручності транспортування в комплекті йде пластиковий кейс.
Комплектація: пістолет, пластиковий кейс.
Ekol Volga постачається в заводському виготовленні, так само варто зазначити, що внесення змін у конструкцію пістолета несе за собою кутову відповідальність.
| Тип: | Стартовий (сигнальний) |
| Калібр: | 9 мм |
| Тип боєприпасів: | Шумові патрони 9 мм |
| Місткість магазина: | 6 патронів |
| Режим стріляння: | Напівавтоматичний |
| Загальна довжина: | 126 мм |
| Вага: | 0,490 кг |
| Матеріал корпусу: | Металевий сплав |
| Запобіжник: | Неавтоматичний |
| Спусковий механізм: | Нерегульований |
| Фірма-виробник: | Ekol (Туреччина) |
| Комплект постачання: | Пістолет, пластиковий кейс |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість барабана | 5 |
- Ціна: 43 500 ₴



