Retay F29 — бюджетний пістолет для відстрілювання полотні патронів калібру 9 мм.
Рама та затвор пістолета виготовлені з легких сплавів, магазин зі сталі.
Пістолет забезпечений зручним двостороннім запобіжником прапорця.
Ударно спусковий механізм подвійної дії.
Місткість магазина 9 патронів.
У Retay F29 дуло наглухо заглушене, для відведення порохових газів під час пострілу передбачений дросельний отвір.
Пістолет постачається в заводському виготовленні, так само варто зазначити, що внесення змін у конструкцію пістолета несе за собою кутову відповідальність.
Комплектація: пістолет, йоржик для чищення, нейтральна олія, картонне паковання.
Цвет:Nickel
| Тип: | Стартовий (сигнальний) |
| Калібр: | 9 мм |
| Тип боєприпасів: | Шумові патрони 9 мм |
| Місткість магазина: | 9 патронів |
| Режим стріляння: | Напівавтоматичний |
| Загальна довжина: | 170 мм |
| Вага: | 827 грамів |
| Матеріал корпусу: | Металевий сплав |
| Матеріал магазину: | Сталь |
| Запобіжник: | Неавтоматичний, прапорцевий |
| Спусковий механізм: | Нерегульований |
| Прицільне пристосування: | Відкрите, нерегульоване |
| Фірма-виробник: | Retay (Туреччина) |
| Комплект постачання: | Пістолет, йоржик для чищення, нейтральна олія, картонна коробка |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Retay |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 063 ₴



