Нескладной нож Receptor blackwash-3551
Рецептор — шийний ніж, розроблений Ostap Hel для відомого ножового бренда Real Steel.
Роботи цього дизайнера вже придбали достатню кількість шанувальників у всьому світі. Що й казати, це цілком заслужено.
Як і інші ножі від Остара, цей має свою неповторну харизму. Ніж зручний, практичний, у ньому немає нічого особистого. Людина, яка створила його, явно чітко зрозуміла, що й навіщо вона робить.
За загальної довжини 172 мм Рецептор має клинок завдовжки 70 мм. У нього прямі спуски майже від обуха та надзвичайно акуратні, майже дзеркальні підводи. Товщина клинка по обуху — 3,05 мм. Водночас Receptor — справжній фултанг зі зручними зачіпаючими накладками з G10. Сталь клинка 9Cr18MoV має велику твердість, корозійну стійкість і чудові різальні властивості. Кілька несподівано бачити її в шийному ножиці. Але це чергове свідчення серйозності ставлення Ostap Hel до свого малюка.
У комплекті з ножем йдуть піхви з кайдексу та ланцюжка, щоб підчепити його на шию. У цьому вигляді Рецептор легко пірнає за пазухи або навіть під футболку та фактично зникає там. Але попри такі скромні розміри, це дуже міцний і різальний ніж. У умілих руках він здатний на багато що. І цей факт вселяє повагу як до ножа, так і до його автора.
Якщо вам потрібен повноцінний робочий фікс, але ви не хочете обтяжувати себе чимось більшим і вагомим — візьміть Рецептор, йому до снаги дуже багато серйозних завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 94 г |
| Довжина ножа | 17.3 мм |
| Довжина рукоятки | 10.3 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 7 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Призначення | Туризм, Edc-використання, активний відпочинок |
| Поверхня | Black Stonewash |
| Тип | Нескладні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 253 ₴



