Нескладаний ніж Bushcraft III black-3725
Виробник: Real Steel
Загальна довжина, мм: 220
Довжина леза, мм: 105
Довжина ручки, мм: 115
Товщина леза, мм: 3.6
Ширина леза, мм: 26
Марка стали: D2
Твердість сталі, HRC: 59-61
Поверхня леза: Satin Finish
Матеріал руків'я: G10
Матеріал чохла: Kydex
Маса, г: 192
Тип паковання: подарункова коробка з вкладишем
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 192 г |
| Довжина ножа | 22 мм |
| Довжина рукоятки | 11.5 мм |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10.5 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Призначення | Туризм, Edc-використання, активний відпочинок |
| Поверхня | Black Stonewash |
| Тип | Нескладні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 497 ₴




