Армійський (туристичний) ніж Снайпер — інструмент професіонала. Ця модель розроблялася за участю відомого снайпера Mikael Skillt, що сів у полицю Азів. Клинок ідеально підходить для облаштування снайперських позицій. За допомогою його широкого леза нескладно зняти дерн, викопати заглиблення в ґрунті. Раціональний кут заточування дає змогу легко рубати підлісок і гілки. Колодка обладнана мінімолочком, за допомогою якого можна забити цвях та інше кріпильне обладнання. Гострим кінчиком леза зручно регулювати приціл.
Армійський (туристичний) ніж Снайпер із успіхом замінює невеликий набір інструментів, а важить набагато менше, ніж сокира, лопатка або молоток.
Нож «Снайпер» для туризма
Завдяки функціональності та практичності він вельми потрібний серед туристів, байдарників, виживачів і всіх, хто любить активний відпочинок. А ще туристичний Снайпер буде корисний на полюванні. Розмірів і міцності клинка більш ніж достатньо для того, щоб обробити тушу кабана або лосось. У побуті табору цей ніж також не буде зайвим. Відкрити тушковане м'ясо або консерви, нарізати сало, рибу або шашлик — цей клинок здатний на все.
Лезо гостре та розраховане на сильний рубальний удар. Ручка плоска, рифлена та не ковзає. Матеріал ножа — 65Г, ресорна сталь, загартована для підвищення твердості до 55 HRC. Це оптимальні показники, такий ніж добре тримає заточення, водночас його можна заточити або підправити в польових умовах. Полімерне покриття захищає від корозії. Кордурові піхви забезпечують надійну фіксацію.
Купити ніж «Снайпер» — чудова ідея, він стане вірним помічником туриста та зробить життя приємнішим. Щоб оформити замовлення — телефонуйте не відкладаючи.
Технічні особливості армійського (туристичного) ножа Снайпер
Вага ножа: 450 г.
Клинок: 170 мм.
Товщина металу: 5 мм.
Довжина ручки: 130 мм.
Ручка: поліуретан
Ножны: Cordura
Кріплення накладок: стяжки.
Колодка: 130 мм.
Сталь 65Г покриваємо спеціальним полімерним напиленням для захисту від окиснення.
Точно витримана технологія загартування до 55 HRC;
Клинки продаємо ідеально заточеними, тому вам не доведеться шукати майстра, щоб вивести різальну крайку. Наші ножі готові до використання відразу після розпакування.
якісно зроблені клинки, правильне заточування;
захист від корозії;
ручки зручні та не ковзають;
практичні піхви;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ножа | 450 г |
| Довжина ножа | 300 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал піхов | Кордура |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 450 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Спецпризначення |
| Довжина рукояті | 130 мм |
| Марка стали | 65X13 |
| Наявність чохла | Так |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Твердість сталі, HRC | 55-57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴









